BUGÜN: 16 ARALIK 2017 ,CUMARTESI
Türkçe English
PROGRAM TEKRARLARI CANLI YAYIN İZLE
  • Doktorlar Konuşuyor
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    12:00 TSİ 14:00

  • Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    13:30 TSİ 15:30

  • Film Saati
    CUMA
    15:00 TSİ 17:00

  • Kalp Dostu Yemekler
    PAZAR
    09:00 TSİ 11:00

  • Magazin Karnavalı
    CUMARTESİ
    15:00 TSİ 17:00

  • Çizgi Film Kuşağı
    HER GÜN
    07:00 TSİ 09:00

  • Türk Filmleri
    HER GÜN
    17:00 TSİ 19:00

  • Huzura Doğru
    HAFTA İÇİ HER GÜN
    07:30 TSİ 09:30

BUGÜNKÜ YAYIN AKIŞI
  • 06:00 04:00 Okyanusun Derinliklerine Yolculuk Tekrar
  • 07:00 05:00 Vahşi Doğada Yaşam Tekrar
  • 09:00 07:00 Çizgi Film Kuşağı
  • 09:30 07:30 Huzura Doğru
  • 10:00 08:00 Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 11:00 09:00 Türk Filmi Kuşağı
  • 12:00 10:00 Sıradışı Yaratıklar
  • 13:00 11:00 Türk Filmi Kuşağı
  • 14:00 12:00 Sektörün Yıldızları
  • 15:00 13:00 İş Konuşalım
  • 16:00 14:00 Film Saati
  • 17:00 15:00 Magazin Karnavalı
  • 18:00 16:00 Ana Haber Bülteni Canlı
  • 19:00 17:00 Türk Filmi Kuşağı
  • 20:30 18:30 Kirve
  • 21:30 19:30 Türk Filmi Kuşağı
  • 23:00 21:00 Okyanusun Derinliklerine Yolculuk
  • 23:30 21:30 Vahşi Doğada Yaşam
  • 00:00 22:00 Gece Haberleri Canlı
  • 01:00 23:00 Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar
  • 01:30 23:30 Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Tekrar
  • 03:00 01:00 Türk Filmi Kuşağı Tekrar
  • 04:30 02:30 Kirve Tekrar
  • 05:00 03:00 Doktorlar Konuşuyor Tekrar
  • 05:30 03:30 Huzura Doğru Tekrar
  • 23:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 07:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 07:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 08:00 / TSİ 10:00
    Denizler ve Okyanuslar Belgesel 
  • 12:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 13:00 / TSİ 15:00
    Videokolik Program 
  • 13:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 17:00 / TSİ 19:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 18:30 / TSİ 20:30
    Bizim Ev Yerli Dizi 
  • 23:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 07:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 07:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 08:00 / TSİ 10:00
    Sıradışı Yaratıklar Belgesel 
  • 09:00 / TSİ 11:00
    Komşular Yerli Dizi 
  • 12:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 13:00 / TSİ 15:00
    Videokolik Program 
  • 13:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 15:30 / TSİ 17:30
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel 
  • 17:00 / TSİ 19:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 18:30 / TSİ 20:30
    Erguvan Yılları Yerli Dizi 
  • 23:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 07:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 07:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 08:00 / TSİ 10:00
    Kratt Kardeşler Belgesel 
  • 09:00 / TSİ 11:00
    Türkü Filmleri Yerli Dizi 
  • 12:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 13:00 / TSİ 15:00
    Videokolik Program 
  • 13:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 15:30 / TSİ 17:30
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel 
  • 17:00 / TSİ 19:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 18:30 / TSİ 20:30
    Bizim Kuruntu Ailesi Yerli Dizi 
  • 23:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 07:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 07:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 08:00 / TSİ 10:00
    Dünya Mirası Mekanlar Belgesel 
  • 09:00 / TSİ 11:00
    Evlere Şenlik Yerli Dizi 
  • 12:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 13:00 / TSİ 15:00
    Videokolik Program 
  • 13:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 15:30 / TSİ 17:30
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel 
  • 17:00 / TSİ 19:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 18:30 / TSİ 20:30
    Büyükannenin Konağı Yerli Dizi 
  • 23:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 07:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 07:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program 
  • 08:00 / TSİ 10:00
    Yaşam Savaşları Belgesel 
  • 09:00 / TSİ 11:00
    Derya Deniz Yerli Dizi 
  • 12:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program 
  • 13:00 / TSİ 15:00
    Videokolik Program 
  • 13:30 / TSİ 15:30
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program 
  • 15:00 / TSİ 17:00
    Film Saati Program 
  • 17:00 / TSİ 19:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 18:30 / TSİ 20:30
    Aşkına Eşkıya Yerli Dizi 
  • 23:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 07:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 15:00 / TSİ 17:00
    Magazin Karnavalı Program 
  • 17:00 / TSİ 19:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 18:30 / TSİ 20:30
    Ğ Tv Yerli Dizi 
  • 23:00 / TSİ 01:00
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel 
  • 07:00 / TSİ 09:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Dizi 
  • 09:00 / TSİ 11:00
    Kalp Dostu Yemekler Program 
  • 17:00 / TSİ 19:00
    Türk Filmleri Sinema 
  • 18:30 / TSİ 20:30
    Seyyah-ı Fakir Program 
KAPAT