BUGÜN: 09 ARALIK 2016, CUMA
PROGRAM TEKRARLARI CANLI YAYIN İZLE
BUGÜNKÜ YAYIN AKIŞI
  • 06:00 04:00 Mustafa Aslaner'le Sabah Sabah Haber
  • 09:00 07:00 Çizgi Film Kuşağı Çizgi Film
  • 09:30 07:30 Huzura Doğru Program
  • 10:00 08:00 Yaşam Savaşları Belgesel
  • 11:00 09:00 Kirve Dizi Film
  • 12:00 10:00 Öğle Haberleri Haber
  • 12:30 10:30 Evrende Yolculuk Belgesel
  • 13:00 11:00 Kardelen Dizi Film
  • 14:00 12:00 Avrupa Haber Haber
  • 14:10 12:10 Doktorlar Konuşuyor Program
  • 15:00 13:00 Film Saati Program
  • 15:30 13:30 Videokolik Program
  • 16:00 14:00 Avrupa Haber Haber
  • 16:10 14:10 Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Program
  • 17:30 15:30 Evrende Yolculuk Belgesel
  • 18:00 16:00 Ana Haber Bülteni Haber
  • 19:00 17:00 Avrupa Haber Haber
  • 19:30 17:30 Şemsi Paşa Pasajı Dizi Film
  • 20:30 18:30 Türkü Filmleri Dizi Film
  • 21:30 19:30 Bağlan ve Kazan Program
  • 23:30 21:30 Jao'nun Gizemli Dünyası Belgesel
  • 00:00 22:00 Gece Haberleri Haber
  • 01:00 23:00 Şemsi Paşa Pasajı Dizi Film
  • 02:00 00:00 Şef Abdullah Usta İle Anadolu Mutfağı Program
  • 03:00 01:00 Evrende Yolculuk Belgesel
  • 03:30 01:30 Kardelen Program
  • 04:30 02:30 Doktorlar Konuşuyor Program
  • 05:00 03:00 Yaşam Savaşları Belgesel
  • 05:30 03:30 Huzura Doğru Program
  • 06:00 / TSİ 07:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Film
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program
  • 09:00 / TSİ 10:00
    Vahşi Doğada Yaşam Belgesel
  • 10:00 / TSİ 11:00
    Son Fasıl Yerli Dizi
  • 10:30 / TSİ 11:30
    Jao'nun Gizemli Dünyası Belgesel
  • 11:30 / TSİ 12:30
    Seyyah-ı Fakir Program
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program
  • 14:00 / TSİ 15:00
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Videokolik Program
  • 15:15 / TSİ 16:15
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Evrende Yolculuk Belgesel
  • 06:00 / TSİ 07:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Film
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program
  • 09:00 / TSİ 10:00
    Okyanusun Derinliklerine Yolculuk Belgesel
  • 09:30 / TSİ 10:30
    Tarihin Akışını Değiştiren Olaylar Belgesel
  • 10:00 / TSİ 11:00
    Türkü Filmleri Yerli Dizi
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program
  • 14:00 / TSİ 15:00
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Videokolik Program
  • 15:15 / TSİ 16:15
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Evrende Yolculuk Belgesel
  • 06:00 / TSİ 07:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Film
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program
  • 09:00 / TSİ 10:00
    Kratt Kardeşler Belgesel
  • 10:00 / TSİ 11:00
    Derya Deniz Yerli Dizi
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program
  • 14:00 / TSİ 15:00
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Videokolik Program
  • 15:15 / TSİ 16:15
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Evrende Yolculuk Belgesel
  • 06:00 / TSİ 07:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Film
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program
  • 09:00 / TSİ 10:00
    Denizler ve Okyanuslar Belgesel
  • 10:00 / TSİ 11:00
    Nilgün Yerli Dizi
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program
  • 14:00 / TSİ 15:00
    Barney'in Mercan Adaları Belgesel
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Videokolik Program
  • 15:15 / TSİ 16:15
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Evrende Yolculuk Belgesel
  • 06:00 / TSİ 07:00
    Çizgi Film Kuşağı Çizgi Film
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program
  • 09:00 / TSİ 10:00
    Yaşam Savaşları Belgesel
  • 10:00 / TSİ 11:00
    Evlere Şenlik Yerli Dizi
  • 13:00 / TSİ 14:00
    Doktorlar Konuşuyor Program
  • 14:00 / TSİ 15:00
    Film Saati Program
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Videokolik Program
  • 15:15 / TSİ 16:15
    Abdullah Usta ile Anadolu Mutfağı Program
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Evrende Yolculuk Belgesel
  •  
    Başvuru Formu Bağlan ve Kazan Program
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program
  • 09:00 / TSİ 10:00
    Sıradışı Yaratıklar Belgesel
  • 12:30 / TSİ 13:30
    Dünyanın Gizemi Belgesel
  • 14:00 / TSİ 15:00
    Film Saati Program
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Videokolik Program
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Magazin Karnavalı Program
  • 08:30 / TSİ 09:30
    Huzura Doğru Program
  • 11:00 / TSİ 12:00
    Kalp Dostu Yemekler Program
  • 12:00 / TSİ 13:00
    Oto Gusto Program
  • 14:30 / TSİ 15:30
    Videokolik Program
  • 16:00 / TSİ 17:00
    Üç Yapraklı Yonca Yerli Dizi
  • 16:30 / TSİ 17:30
    Doğru Marka Program
  • 21:00 / TSİ 22:00
    Tarafsız Saha Program
KAPAT